Kouzelníci - mezinárodní festival moderní magie

Společenská

Kouzelníci - mezinárodní festival moderní magie

Termín konání

16. 9. 2022 — 17. 9. 2022

Místo konání

MDK Sokolovna

Vážení přátelé,

srdečně vás zveme na, v Týně nad Vltavou již tradiční, mezinárodní magický festival Kouzelný koktejl - memoriál Toniho Maška.

Festival má tradici od roku 1966, kdy jej založil vltavotýnský rodák a kouzelník tělem i duší, pan Toni Mašek a v letošním roce (16.-17.9.) se koná jeho 25. ročník.

Těšit se můžete na kouzelníky z celé ČR, kteří budou kouzlit a čarovat v pátek odpoledne na náměstí, v kulturním domě Sokolovna pak v pátek večer, v sobotu dopoledne a ti nejlepší na závěrečném sobotním gala večeru. Jmenujme za všechny mistra republiky v moderní magii ADAMA KOTINSKÉHO nebo jediného českého kouzelníka, který vystupuje ve slavném hollywoodském Magic Castlu ONDRU PŠENIČKU.  Zároveň se můžete těšit na zahraniční hosty, např. FRITZE ALKEMADEA ze známé Amsterdam magic show, kouzelníka z Číny ZIPPO, vynikajícího žongléra MILANA OSMERU a svým hlasem vás okouzlí fantastický zpěvák, fantom opery, RADIM SCHWAB. Samozřejmě nesmí chybět krásné vltavotýnské orientální tanečnice a gala večer zahájí kouzelné vltavotýnské mažoretky.

Vstupenky jsou v předprodeji online na www.kulturatyn.cz / na pokladně kulturního domu Sokolovna a v Informačním centru. Na všechny se moc těšíme.

Adresa
MDK Sokolovna
Tyršova 424
Týn nad Vltavou 375 01
+420385772311

Novinky e-mailem

Přihlásit se k odběru novinek