Vyhlídkové plavby Vltava

Plavby po Vltavě a Lužnici jsou zážitkem i odpočinkem.

Jihočeská Plavební byla založena v roce 2009 v roce 2017 se firma rozdělila na Jihočeskou Plavební společnost s.r.o. provozující pravidelnou osobní lodní dopravu a Machart Marine – David Machart poskytující servisní služby pro profesionální i rekreační plavbu. Výletní lodní doprava, výletní a vyhlídkové plavby jsou v tomto poklidném městě, které protíná řeka Vltava provozovány tradičně již mnoho let. Pro návštěvníky je připraven malá  loď s názvem Regent a historická osobní loď Pálava (AGNES) původem z Hamburku. Lodě vyplouvají na výletní trasy k soutoku Vltavy a Lužnice a dále na VD Kořensko a zpět.

V prázdninových měsících vyplouvá loď Pálava na pravidelné lodní lince z Hluboké nad Vltavou do Týna nad Vltavou - zámek Mitrowicz.

V Hluboké nad Vltavou je pro Vás připravena plavba lodí po Munickém rybníce do ZOO Hluboká a to  formou přívozu z Hluboké nad Vltavou nebo okruží plavba po hladině Munického rybníka, při které si máte možnost vychutnat  velmi krásné panoramata na Zámek Hluboká s okolní přírodou.

V Týně nad Vltavou nás najdete jen pár kroků od centra města, přesněji pod kostelem, kde se zároveň nachází i centrální parkoviště, na  které je navázáno přístaviště lodí, zde loď Regent a Pálava od května do konce října kotví.

O nás

 

 

 

 

 

Adresa
Jihočeská plavební společnost, s.r.o.
Pod kostelem
Týn nad Vltavou 375 01

Novinky e-mailem

Přihlásit se k odběru novinek