ČEZ Sportovní hala

Víceúčelová Sportovní hala v Týně nad Vltavou nabízí možnosti širokého sportovního vyžití na úrovni vrcholového sportu (www.sportovnihala.cz).

Sportoviště mají špičkové parametry a splňují náročné požadavky na pořádání akcí v soutěžích košíkové, házené, odbíjené, sálové kopané, tenisu, florbalu, squashe, apod.
Nabízí zájmovým sdružením i ostatním institucím možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory a rekreační zařízení, pořádání kulturních a firemních akcí.
Návštěvníkům rádi zapůjčí veškeré sportovní vybavení,  florbalové mantinely atd. Můžete se projet na špičkových kolech TNT – sportovní hala provozuje spinning. Samostatný malý sál pro stolní tenis je využitelný i pro taneční sporty a další kondiční gymnastická cvičení např. aerobic nebo Pilates. Klubovna v 1. patře je vhodná pro jógu a různá cvičení. K dispozici jsou dva squashové kurty. Samozřejmostí je odpovídající sociální zázemí. Kromě nabídky sportovišť zajistí i související ubytování a celodenní stravování.

Adresa
Sportovní hala
Tyršova 7802
Týn nad Vltavou 375 01

Novinky e-mailem

Přihlásit se k odběru novinek