Živé vysílání Cirku La Putyka

Divadlo

Živé vysílání Cirku La Putyka

Termín konání

6. 2. 2021, 1500

Místo konání

Cirk La Putyka

Tuto sobotu 6. února v 15:00 hodin bude v našem městě představen projekt novocirkusového souboru, který působí na divadelní scéně již více než 10 let - Cirku La Putyka.

Projekt nese název „Oživené obecní rozhlasy“ a navazuje na aktivity #kulturunezastavis z roku 2020: spojuje umělce či osobnosti napříč žánry, napříč Českou republikou a přináší v době, kdy není možné navštěvovat kulturní představení, kulturu do každého města či vesnice.

Prostřednictvím rozhlasu bude obyvatelům Týna nad Vltavou nabídnut nevšední zážitek, s cílem společného, krásného momentu, který nás bude spojovat a přinese nám dobrou náladu do nelehkých dnů. Jde tak o vzájemnou symbiózu umělců a posluchačů a pomoc v těžké době.  

V krátkém divadelním pásmu uslyšíte živý zpěv i mluvené slovo. Jak píše Pavel Uhřík z Cirku La Putyka: „Snažíme se tím podpořit právě umělce, kteří to nemají v současné době lehké a občany, kteří alespoň uslyší živé umění po velmi dlouhé době a přijdou na dobré myšlenky.“

Pokud tedy budete v sobotu na procházce naším městem, nebo doma na dvorku, v parku nebo třeba před panelovým domem, poslechněte si „rozhlasové představení“ pro lepší náladu.

Adresa
Cirk La Putyka
Týn nad Vltavou
Týn nad Vltavou 375 01

Novinky e-mailem

Přihlásit se k odběru novinek