Koordinace kulturních, společenských a sportovních akcí

8.3. 2021

Akce se někdy vzájemně narušovaly, proto je nynější snahou tento souběh minimalizovat.

K podávání kompletních informací občanům města i turistům o všech akcích v Týně a okolí bude využit kalendář akcí na turistickém portálu www.tynnadvltavou.cz, který je propojen s městským webem www.tnv.cz, a ve kterém jsou každoročně zaneseny všechny akce podpořené z projektu Oranžový rok.

Organizátoři akcí (mimo OR) na Vltavotýnsku budou v nejbližších dnech osloveni a požádáni o zaslání plánovaných akcí i s termíny (sběrný mail: kalendarakcitnv@gmail.com). Pořadatelé mohou zasílat i termíny akcí, které teprve plánují, nebo o nich uvažují. Při plánovaní konkrétní akce si budou moci pořadatelé ověřit, zda se ve stejný den na podobném místě nekoná jiná kulturní akce.

K propagaci akcí na Vltavotýnsku bude, kromě jiného, využit i městský rozhlas. Přibližně od června, samozřejmě v souvislosti s uvolněním opatření proti šíření pandemie Covid 19, budou vyhlášeny rozhlasem akce, které se během následujícího víkendu budou v Týně a přilehlém okolí konat.

Obracím se na pořadatele s žádostí o spolupráci a nahlašování plánovaných akcí, včetně popisu akce, plakátu či pozvánky. Vše bude uveřejněno v kalendáři na webu města Týn nad Vltavou. Vzájemnou koordinací akcí předejdeme  souběhu tematicky podobných akcí.

David Slepička

Městské centrum kultury a vzdělávání

Novinky e-mailem

Přihlásit se k odběru novinek