Střelecký klub z Týna nad Vltavou podpořil ranou péči

23.8. 2019

Poskytovatelé sociálních služeb včetně Společnosti pro ranou péči se neustále potýkají s nedostatkem finančních prostředků. Proto si velice vážíme všech, kteří nám pomáhají doplňovat finanční zdroje a mezi ně patří KVZ Vltava z Týna nad Vltavou. Již posedmé věnoval tento sportovně střelecký klub startovné ve výši 6 500 korun ze závodu nazvaného Střelecký speciál pro ranou péči na chod naší organizace. Závod probíhal v sobotu, 3. srpna 2019.

Srdečně děkujeme všem střelcům nejen za účast, ale také za jejich štědré příspěvky do naší kasičky a zájem o naší službu. Velice si vážíme všech, kterým není život dětí s těžkým zrakovým postižením lhostejný. Právě pro střelecký sport je dobrý zrak jedním z hlavních předpokladů úspěchu. Mnoho střelců si v našem stánku vyzkoušelo několik aktivit se zakrytýma očima a mohlo si tak lépe představit, jak těžké je vypořádat se s vážným hendikepem.

Celkový výtěžek ze sobotního závodu činil krásných 12 300 Kč. Děkujeme za vaší dlouhodobou podporu a zájem o ranou péči. Výtěžek ze střeleckého závodu pokryje službu raná péče na 3 měsíce pro rodinu téměř dvouleté Vanessky, která se narodila s těžkým zrakovým postižením a ranou péči bude potřebovat až do nástupu do školního zařízení.